DE BESTE SCHUTTERS VAN WEDSTRIJD 2 (GESCHOTEN OP 19 EN 21 OKTOBER) WAREN:

Poule

Naam Schutter

Vereniging

Punten

1E HOOGSTE WAARDE

1

Mark Stokkers

D.K.D.S.1

98

2E HOOGSTE WAARDE

1

Wim Stokkers

D.K.D.S.1

97

1

Benno Aalderink

Togo 1

97

2

Jan Grooters

Leugemorshoek 1

97

1

Mark ten Dolle

Kooweide 1

97

2

Hennie Simmelink

Kroonrijders 2

97

3E HOOGSTE WAARDE

1

Dinant Besselink

D.K.D.S.1

96

2

Martie Schoemaker

Musketiers 1

96

1

Rick Rexwinkel

Café Rotering 2

96

4E HOOGSTE WAARDE

2

Arnold Penterman

Kroonrijders 3

95

4

Irma Hartemink

D.K.D.S.2

95

1

Frank Brocker

Kroonrijders 1

95

1

Ge Wansink

Kroonrijders 1

95

3

Michel te Loeke

S-bocht 1

95

1

Jan ter Beek

D.K.D.S.1

95

1

Marcel Wolterink

Kooweide 1

95

2

Erik Konings

Kroonrijders 2

95

4

Evert Wonnink

Kroonrijders 4

95

5E HOOGSTE WAARDE

2

Andre Teselink

Kroonrijders 2

94

1

Johan ten Dolle

Kooweide 1

94

2

Cor Stomps

Musketiers 1

94

6E HOOGSTE WAARDE

1

Tonnie kl. Gunnewiek

Kroonrijders 1

93

1

Jan Vennevertloo

Café Rotering 2

93

3

Remy te Raa

S-bocht 2

93

2

Paul Vennevertloo

Café Rotering 1

93

1

Pascal Assinck

Togo 1

93

2

Petra Kasteel

Kroonrijders 3

93

 

POULE 1 UITSLAGEN   GESCHOTEN     WEDSTRIJD  
        PUNTEN     PUNTEN  
                 
Kooweide 1 - Kroonrijders 1 377 - 370 2 - 0
Café Rotering 2 - < ? > 369 - 0 2 - 0
Togo 1 - D.K.D.S.1 372 - 386 0 - 2
                 
                 
POULE 2 UITSLAGEN   GESCHOTEN     WEDSTRIJD  
        PUNTEN     PUNTEN  
                 
< ? > - Kroonrijders 2 0 - 378 0 - 2
Café Rotering 1 - Leugemorshoek 1 350 - 352 0 - 2
Musketiers 1 - Kroonrijders 3 370 - 360 2 - 0
                 
                 
POULE 3 UITSLAGEN   GESCHOTEN     WEDSTRIJD  
        PUNTEN     PUNTEN  
                 
< ? > - Togo 2 0 - 362 0 - 2
S-bocht 1 - Kooweide 3 358 - 358 1 - 1
Kooweide 2 - S-bocht 2 356 - 359 0 - 2
                 
                 
POULE 4 UITSLAGEN   GESCHOTEN     WEDSTRIJD  
        PUNTEN     PUNTEN  
                 
< ? > - Kroonrijders 4 0 - 353 0 - 2
BT de Kromme Loop 1 - D.K.D.S.2 339 - 350 0 - 2
Keet Olden Eibergen 1 - Kooweide 4 327 - 341 0 - 2
                 

 

EINDSTAND GP WP    
1 D.K.D.S.1 774 4   POULE 1
2 Kooweide 1 754 2  
3 Kroonrijders 1 751 2  
4 Togo 1 744 2  
5 Café Rotering 2 733 2  
6 < ? > 0 0  
           
EINDSTAND GP WP    
1 Kroonrijders 2 756 4   POULE 2
2 Musketiers 1 733 4  
3 Kroonrijders 3 730 2  
4 Leugemorshoek 1 711 2  
5 Café Rotering 1 724 0  
6 < ? > 0 0  
           
EINDSTAND GP WP    
1 S-bocht 2 714 4   POULE 3
2 S-bocht 1 712 3  
3 Togo 2 714 2  
4 Kooweide 2 714 2  
5 Kooweide 3 704 1  
6 < ? > 0 0  
           
EINDSTAND GP WP    
1 Kroonrijders 4 700 4   POULE 4
2 D.K.D.S.2 689 4  
3 Kooweide 4 667 4  
4 BT de Kromme Loop 1 685 0  
5 Keet Olden Eibergen 1 643 0  
6 < ? > 0 0  

 
DE DERDE WEDSTRIJD WORDT VERSCHOTEN OP DINSDAG 2 NOVEMBER EN DONDERDAG 4 NOVEMBER A.S.