POULE   1  
Wedstrijd 1 - Dinsdag 5 oktober en Donderdag 7 oktober / Week 40
< ? > - Togo 1
Kroonrijders 1 - Café Rotering 2
D.K.D.S.1 - Kooweide 1
     
     
Wedstrijd 2 - Dinsdag 19 oktober en Donderdag 21 oktober / Week 42
Kooweide 1 - Kroonrijders 1
Café Rotering 2 - < ? >
Togo 1 - D.K.D.S.1
     
     
Wedstrijd 3 - Dinsdag 2 november en Donderdag 4 november / Week 44
< ? > - Kroonrijders 1
Kooweide 1 - Togo 1
Café Rotering 2 - D.K.D.S.1
     
     
Wedstrijd 4 - Dinsdag 16 november en Donderdag 18 november / Week 46
Café Rotering 2 - Kooweide 1
Kroonrijders 1 - Togo 1
< ? > - D.K.D.S.1
     
     
Wedstrijd 5 - Dinsdag 30 november en Donderdag 2 december / Week 48
Kooweide 1 - < ? >
Kroonrijders 1 - D.K.D.S.1
Togo 1 - Café Rotering 2
     
     

 

POULE   2  
Wedstrijd 1 - Dinsdag 5 oktober en Donderdag 7 oktober / Week 40
Leugemorshoek 1 - Musketiers 1
Kroonrijders 2 - Café Rotering 1
Kroonrijders 3 - < ? >
     
     
Wedstrijd 2 - Dinsdag 19 oktober en Donderdag 21 oktober / Week 42
< ? > - Kroonrijders 2
Café Rotering 1 - Leugemorshoek 1
Musketiers 1 - Kroonrijders 3
     
     
Wedstrijd 3 - Dinsdag 2 november en Donderdag 4 november / Week 44
Leugemorshoek 1 - Kroonrijders 2
< ? > - Musketiers 1
Café Rotering 1 - Kroonrijders 3
     
     
Wedstrijd 4 - Dinsdag 16 november en Donderdag 18 november / Week 46
Café Rotering 1 - < ? >
Kroonrijders 2 - Musketiers 1
Leugemorshoek 1 - Kroonrijders 3
     
     
Wedstrijd 5 - Dinsdag 30 november en Donderdag 2 december / Week 48
< ? > - Leugemorshoek 1
Kroonrijders 2 - Kroonrijders 3
Musketiers 1 - Café Rotering 1
     
     

 

POULE   3  
Wedstrijd 1 - Dinsdag 5 oktober en Donderdag 7 oktober / Week 40
Kooweide 3 - Kooweide 2
Togo 2 - S-bocht 1
S-bocht 2 - < ? >
     
     
Wedstrijd 2 - Dinsdag 19 oktober en Donderdag 21 oktober / Week 42
< ? > - Togo 2
S-bocht 1 - Kooweide 3
Kooweide 2 - S-bocht 2
     
     
Wedstrijd 3 - Dinsdag 2 november en Donderdag 4 november / Week 44
Kooweide 3 - Togo 2
< ? > - Kooweide 2
S-bocht 1 - S-bocht 2
     
     
Wedstrijd 4 - Dinsdag 16 november en Donderdag 18 november / Week 46
S-bocht 1 - < ? >
Togo 2 - Kooweide 2
Kooweide 3 - S-bocht 2
     
     
Wedstrijd 5 - Dinsdag 30 november en Donderdag 2 december / Week 48
< ? > - Kooweide 3
Togo 2 - S-bocht 2
Kooweide 2 - S-bocht 1
     
     

 

POULE   4  
Wedstrijd 1 - Dinsdag 5 oktober en Donderdag 7 oktober / Week 40
D.K.D.S.2 - Keet Olden Eibergen 1
Kroonrijders 4 - BT de Kromme Loop 1
Kooweide 4 - < ? >
     
     
Wedstrijd 2 - Dinsdag 19 oktober en Donderdag 21 oktober / Week 42
< ? > - Kroonrijders 4
BT de Kromme Loop 1 - D.K.D.S.2
Keet Olden Eibergen 1 - Kooweide 4
     
     
Wedstrijd 3 - Dinsdag 2 november en Donderdag 4 november / Week 44
D.K.D.S.2 - Kroonrijders 4
< ? > - Keet Olden Eibergen 1
BT de Kromme Loop 1 - Kooweide 4
     
     
Wedstrijd 4 - Dinsdag 16 november en Donderdag 18 november / Week 46
BT de Kromme Loop 1 - < ? >
Kroonrijders 4 - Keet Olden Eibergen 1
D.K.D.S.2 - Kooweide 4
     
     
Wedstrijd 5 - Dinsdag 30 november en Donderdag 2 december / Week 48
< ? > - D.K.D.S.2
Kroonrijders 4 - Kooweide 4
Keet Olden Eibergen 1 - BT de Kromme Loop 1
     
     
 

 

Finale - Donderdag 9 december / Week 49

Prijsuitreiking - Donderdag 16 december om 20:30 uur / Week 50