EIBERGEN, ZATERDAG 6 APRIL 2019. 

 

DE BESTE SCHUTTERS VAN WEDSTRIJD 5 (GESCHOTEN OP 2 APRIL & 4 APRIL) WAREN:

BUURT- EN STRAATCOMPETITIE GEORGANISEERD DOOR SCHIETVERENIGING DE KROON EIBERGEN.

  

Poule

Naam Schutter

Vereniging

Punten

1E HOOGSTE WAARDE

1

Wim Stokkers

D.K.D.S. 1

99

2

Frank Brocker

Motormuizen 1

99

1

Wim Ruiters

Hakketak 1

99

2E HOOGSTE WAARDE

1

Erik Stokkers

D.K.D.S. 1

98

1

Mark Stokkers

D.K.D.S. 1

98

1

Jordy Steinkamp

Hakketak 1

98

5

Frank Maarse

Hofvenners 2

98

2

Albert Slagman

Kooweide 1

98

3E HOOGSTE WAARDE

1

Klaas Niks

D.K.D.S. 1

97

1

Irma Hartemink

D.K.D.S. 2

97

1

Jan Grooters

Leugemorshoek 1

97

2

Wendy Ketterink

Hofvenners 1

97

2

Marianne Koeslag

OldenEibergen 1

97

3

Petra Kasteel

Motormuizen 4

97

2

Lars Wonnink

Motormuizen 1

97

2

Tonnie klein Gunnewiek

Motormuizen 1

97

3

Paul Vennevertloo

Café Rotering 1

97

4

Elze Klein Haneveld

Amazing 1

97

1

Martin Goorhorst

Hakketak 1

97

2

Christine Träumer

OldenEibergen 1

97

2

Jan Swam

Musketiers 1

97

  

DE KROON-PRIJS WEDSTRIJD WORDT GESCHOTEN OP DINSDAG 9 APRIL EN DONDERDAG 11 APRIL A.S.

 

 

Onderstaande teams hebben in ieder geval al de 1e, 2e en 3e poule prijzen gewonnen en worden hiervoor op de prijsuitreiking, die Donderdag 25 april gehouden wordt, beloond.

 

 De FINALISTEN van het BUURT- en STRAATSCHIETEN 2019 zijn:

 

Poule

Verenigingsnaam

1

D.K.D.S. 1

1

Hakketak 1

1

D.K.D.S. 2

2

Motormuizen 1

2

OldenEibergen 1

2

Hofvenners 1

3

Hakketak 2

3

Motormuizen 4

3

Café Rotering 1

4

Motormuizen 2

4

OldenEibergen 2

4

Amazing 1

5

Hofvenners 2

5

Kooweide 2

5

S-bocht 2

6

OldenEibergen 4

6

Kooweide 3

6

Kooweide 4

7

Deurdreiers 2

7

Deurdreiers 3

7

OldenEibergen 5

 

Bovenstaande teams hebben zich automatisch geplaatst voor de finales en zullen onderverdeeld worden in 4 poules
(A-finale, B-finale, C-finale en de D-finale).

 Welke van deze teams dan het hoogste aantal punten weet te schieten in de betreffende finalepoule, zal ook daarvoor nog een prijs kunnen bemachtigen.

  

DE FINALE WORDT GESCHOTEN OP DONDERDAG 18 APRIL A.S

 

 PRIJSUITREIKING IS OP DONDERDAG  25 APRIL A.S. AANVANG 20.30 UUR.