t Loo 2

EIBERGEN, VRIJDAG 6 DECEMBER 2019. 

 

DE BESTE SCHUTTERS VAN WEDSTRIJD 5 (GESCHOTEN OP 3 DECEMBER & 4 DECEMBER) WAREN:
VERENIGING- EN BEDRIJFSCOMPETITIE GEORGANISEERD DOOR SCHIETVERENIGING DE KROON EIBERGEN.

Poule

Naam Schutter

Vereniging

Punten

1E HOOGSTE WAARDE

1

Ge Wansink

Kroonrijders 1

99

2E HOOGSTE WAARDE

1

Martin Goorhorst

t Loo 1

98

1

Mark Stokkers

D.K.D.S.1

98

1

Wim Stokkers

D.K.D.S.1

98

3E HOOGSTE WAARDE

1

Erik Stokkers

D.K.D.S.1

97

1

Tonny Schäperclaus

Leugemorshoek 1

97

3

Tim Bolster

Daltons 1

97

4E HOOGSTE WAARDE

1

Jordy Steinkamp

t Loo 1

96

3

Dinant Besselink

D.K.D.S.2

96

1

Tim Steinkamp

t Loo 1

96

1

Klaas Niks

D.K.D.S.1

96

1

Jan Grooters

Leugemorshoek 1

96

2

Albert Slagman

Kooweide 1

96

1

Jan Beugelink

Togo 1

96

3

Michel te Loeke

S-bocht 1

96

2

Petra Kasteel

Kroonrijders 3

96

2

Tonnie Reinders

Café Rotering 1

96

2

Gerrit Stomps

Kerkloo 1

96

3

Wicher Bannink

Café Rotering 2

96

3

Rick Rexwinkel

Café Rotering 2

96

2

Arnold Penterman

Kroonrijders 3

96

2

Paul Vennevertloo

Café Rotering 1

96

2

Andre Teselink

Kroonrijders 2

96

1

Renee ter Braak

Leugemorshoek 1

96

 

 DE FINALE WORDT VERSCHOTEN OP DONDERDAG 12 DECEMBER AS.

 

LET OP: WANNEER U MET UW TEAM 1E, 2E OF 3E  IN DE POULE BENT GEWORDEN,

IS MEN AUTOMATISCH GEPLAATST IN DE FINALE DIE DONDERDAG 12 DECEMBER AS. VERSCHOTEN ZAL WORDEN.

U KUNT DAN MET UW TEAM NOG EEN EXTRA PRIJS VERDIENEN DOOR FINALEPOULEWINNAAR TE WORDEN.

  

 Onderstaande teams hebben in ieder geval al de pouleprijzen gewonnen en worden daarvoor op de prijsuitreiking beloond.

 De FINALISTEN van het VERENIGINGS- en BEDRIJFSSCHIETEN 2019 zijn: 

Poule

Verenigingsnaam

1

D.K.D.S.1

1

t Loo 1

1

Kroonrijders 1

2

Kroonrijders 2

2

Musketiers 1

2

Café Rotering 1

3

Daltons 2

3

Café Rotering 2

3

Togo 2

4

t Loo 2

4

Kooweide 2

4

Togo 3

5

S-bocht 2

5

Kooweide 3

5

Kooweide 4


Al deze teams hebben zich geplaatst voor de finales en zullen onderverdeeld worden in 4 poules (A-finale, B-finale, C-finale en de D-finale).

Wie van deze teams dan het hoogste aantal punten weet te schieten in de betreffende finalepoule zal ook daarvoor nog een prijs kunnen bemachtigen.

        

PRIJSUITREIKING IS OP DONDERDAG 19 DECEMBER

AANVANG 20.30 UUR.

 

Moge de beste winnen aanstaande donderdag, succes allemaal.

POULE 1 UITSLAGEN   GESCHOTEN     WEDSTRIJD  
        PUNTEN     PUNTEN  
                 
Leugemorshoek 1 - ? 382 - 0 2 - 0
D.K.D.S.1 - t Loo 1 389 - 385 2 - 0
Kroonrijders 1 - Togo 1 383 - 377 2 - 0
                 
                 
POULE 2 UITSLAGEN   GESCHOTEN     WEDSTRIJD  
        PUNTEN     PUNTEN  
                 
Kroonrijders 3 - Café Rotering 1 375 - 370 2 - 0
Kroonrijders 2 - Kerkloo 1 376 - 370 2 - 0
Musketiers 1 - Kooweide 1 371 - 378 0 - 2
                 
                 
POULE 3 UITSLAGEN   GESCHOTEN     WEDSTRIJD  
        PUNTEN     PUNTEN  
                 
D.K.D.S.2 - Daltons 2 367 - 374 0 - 2
Togo 2 - Café Rotering 2 364 - 382 0 - 2
S-bocht 1 - Daltons 1 373 - 374 0 - 2
                 
                 
POULE 4 UITSLAGEN   GESCHOTEN     WEDSTRIJD  
        PUNTEN     PUNTEN  
                 
t Loo 2 - D.K.D.S.3 367 - 345 2 - 0
Kooweide 2 - Togo 3 359 - 357 2 - 0
? - Kroonrijders 4 0 - 348 0 - 2
                 
                 
POULE 5 UITSLAGEN   GESCHOTEN     WEDSTRIJD  
        PUNTEN     PUNTEN  
                 
S-bocht 2 - Kooweide 3 361 - 344 2 - 0
? - Kooweide 5 0 - 315 0 - 2
Kooweide 4 - Somsen Bouw 1 353 - 345 2 - 0
                 

 

EINDSTAND GP WP    
1 D.K.D.S.1 1931 10   POULE 1
2 t Loo 1 1931 8  
3 Kroonrijders 1 1900 6  
4 Togo 1 1905 4  
5 Leugemorshoek 1 1876 2  
6 ? 0 0  
           
EINDSTAND GP WP    
1 Kroonrijders 2 1859 10   POULE 2
2 Musketiers 1 1851 5  
3 Café Rotering 1 1846 5  
4 Kooweide 1 1871 4  
5 Kroonrijders 3 1862 4  
6 Kerkloo 1 1803 2  
           
EINDSTAND GP WP    
1 Daltons 2 1866 10   POULE 3
2 Café Rotering 2 1872 8  
3 Togo 2 1849 6  
4 D.K.D.S.2 1841 4  
5 Daltons 1 1836 2  
6 S-bocht 1 1811 0  
           
EINDSTAND GP WP    
1 t Loo 2 1825 10   POULE 4
2 Kooweide 2 1769 8  
3 Togo 3 1800 5  
4 D.K.D.S.3 1707 4  
5 Kroonrijders 4 1729 3  
6 ? 0 0  
           
EINDSTAND GP WP    
1 S-bocht 2 1783 9   POULE 5
2 Kooweide 3 1749 8  
3 Kooweide 4 1736 6  
4 Somsen Bouw 1 1737 4  
5 Kooweide 5 1618 3  
6 ? 0 0